Ticaret Rehberi (Yeni) | Turkfirmafirmanızı ekleyin. | 2İlan Ücretsiz İlan Ekle

Bu Kategoriye Firma Ekleyin

Top > Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik  

Firmalar
Sırala :
1. Kristagraf Hediyelik Eşya

cambalkon

Uyat Uluslararası Yatırım San. Tic. Ltd. Şti. olarak KRİSTAGRAF markasıyla modern bir organizasyon ve işletme anlayışıyla 2 ve 3 boyutlu insan görüntüleri, ürün, bina, yapı, logo ve bu gibi tasarım ve figürleri yüksek lazer teknolojisi ile üretmekteyiz.
Kategori:   Hizmetler
Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik

Kayıt Tarihi: Mar 20, 2007 Hit: 9 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

2. REF-SAN - Endüstriyel Fırın Sanayi, Seramik Makina ve EkipmanlarıTürk sanayisine, 1992 yılından beri ürettiği başarılı ürünlerle hizmet veren firmamız; tamamen yerli imalat ve emekle gerçekleştirdiği ürünlerini, ülkemizin en büyük firmaları yanında küçük atölyelerinde de görmek mümkündür.Çok geniş olan müşteri portföyümüzün, firmamız ürünlerine göstermiş olduğu ilgi ve buna bağlı olarak ürünlerimizin yüksek performansı, REF-SAN markasını aranan ve tercih edilen marka konumuna getirmiştir. Bu nedenle markamız ürünleri taklit edilir hale gelmiştir. Ülkemiz seramik sanayisinin ihtiyacına cevap vermeyi hedef alan kuruluşumuz, ileri teknoloji desteği ile, bu alandaki yeni araştırma ve geliştirme hizmetlerine hız vermiştir.Bu güne kadar firmamızca imal edilen ürünlerimiz, çeşitli sanayi kuruluşlarında başarı ile hizmete devam etmekte ve siz sayın müşterilerimizden aldığımız övgüler, bu alandaki çalışmalarımıza daha bir şevk katmaktadır. Kamara fırınlar konusunda önder olan kuruluşumuz, kalitesini kanıtlamış bulunmaktadır. Seri ve özel boyutta üretmekte olduğumuz elektrikli fırınlar tamamen Avrupa patentli malzemeler ile üretilmektedir.Firmamız satış sonrası verdiği hizmetler ile de ürünlerinin yakından takipçisidir. Tüm mamullerimiz bir yıl garantili olup, bakımları da tarafımızdan yapılmaktadır.Firma olarak hedefimiz; müşterilerimize, firmamızdaki gelişmeleri aktarmak ve müşterilerimizin bu konudaki ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilmektir. Firmamız şimdiye kadar gördüğü destek ve güvene layık olmak amacıyla siz sayın müşterilerimizin hizmetindedir.
Kategori:   Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik

Kayıt Tarihi: Mar 26, 2007 Hit: 14 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
Hot
  Görüşler Oylamalar Google PR

3. ::: DEKOR ��N� :::Tarihi desen ve formlar? günümüz çizgileriyle birle?tirerek gelecegin antikalar?n? üretiyoruz
Kategori:   Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik
İnşaat ve Dekorasyon

Kayıt Tarihi: May 17, 2008 Hit: 4 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

4. zuccaciyeburadaFirmamız , Şişecam topluluğu içinde yeralan Paşabahçe Cam San. Ve Aş. nin "Cam Ev Eşyası Grubu" na bağlı ürünlerin tüm yurtta ve dünyada toptan satışını yapan yetkili firmasıdır.Firmamız, ev eşyasının yanısıra gastronomi kesimine de yine aynı ürün grubunda 30 yıldır profesyonel hizmet vermektedir. Cafe&Restaurant&Otel kesimi masaüstü cam ve porselen ürünlerini mağazalarımızdan toptan ve perakende olarak temin edilmesi mümkündür. Konusunda her türlü destek ve hizmet sağlanmaktadır.Firmamızdan ayrıca cam ve porselen masaüstü ürünlerde baskı,yaldız ve tranfer işleri konusunda da yardım alabilirsiniz. Logonuzu, firma isminizi vs. bardak ve porselen tabak üzerine bastırmak istiyorsanız, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.
Kategori:   Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik
Diğer Sektörler > Ev Yaşam
Mobilya Sanayi > Aksesuar

Kayıt Tarihi: Feb 3, 2009 Hit: 2 Popülerlik: 5.00 Oy: 1
  Görüşler Oylamalar Google PR

5. Lokman Camlokman cam
Kategori:   Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik
Elektrik ve Elektronik > Mühendislik Proje Taahhüt
Diğer Sektörler > Enerji

Kayıt Tarihi: May 9, 2009 Hit: 1 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

6. Cambalkon AnkaraEfe Cambalkon 2002 yılından beri Kaliteli hizmet anlayısı ve sunduğu hizmet ile Ankarada cam balkon hizmeti sunmaktadır. Cam balkon, Balkon Kaplama, Cam Kaplama, Çatı Kaplama, Kış Bahçesi, Teras Kaplama İşleriniz Kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere sunulmaktadır.
Kategori:   Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik

Kayıt Tarihi: May 9, 2009 Hit: 0 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

7. DFN CAM BALKONDfn cam balkon kurulduğu 2005 yılından bu yana kaliteyi kendisine birinci ilke olarak seçmis olan şirketimiz, bugün alt yapısı ve tecrübesiyle yapı konusunda her türlü ihtiyacını karşılayacak potansiyel bir kapasiteye sahiptir.

Temel felsefemiz; Avrupa birligine girmeye hazırladığımız şu günlerde halkımıza Avrupa standartlarında kaliteli iş üretimleri, ve teknik destek vermektir.

Müşterilerimizle aramızdaki değerli ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde güçlendirmek ve geliştirmektir.
Kategori:   Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik
İnşaat ve Dekorasyon
Mobilya Sanayi > Cam Ayna

Kayıt Tarihi: Dec 4, 2009 Hit: 0 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

8. 2b cephe cam balkon sistemleriŞirketimiz 2006 yılında 2B CEPHE SİSTEMLERİ Yapı Tasarım Endüstri Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. adı ile kurulmuştur.
Bu tarihten itibaren şirketimiz, ülkemizde Cam cephe sistemleri konusunda sektöründe yerini almış, profesyonel, doğruluktan ödün vermeyen, titiz hizmet anlayışı ile sektörünün ilkleri arasına girerek, iş potansiyeli, müşteri odaklı çalışması ile büyümüştür.
Kategori:   Hizmetler > Cam Porselen ve Seramik

Kayıt Tarihi: Dec 20, 2009 Hit: 0 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

Kategori Seç:Ana Sayfa      Yeni Firmalar      Sıralamalar      En Çok Oylanan      Gold Üyeler      Kayıt Güncelle      Firma Ekle
Copyright © 2008 Turkfirma.info.Firma ekle firma ekleme sitesi firmaların listesi firma rehberi firmalar istanbul firmaları firma bul firma ara firma dizini Tüm hakları Saklıdır.. Powered by Bebishim
Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS
Firma ekle firma ekleme sitesi firmaların listesi firma rehberi firmalar istanbul firmaları firma bul firma ara firma dizini telefon rehberi ücretsiz firma tanıtma firma ekleme google arama motorlarına kayıt pagerank 4 pr site link ekle link değişim ücretsiz reklam ver site tanıtımı firmaların listeleri Firma rehberi firma ekle firmaların listesi adresi telefonu üreticileri firmalar firma rehberi ücretsiz link değişim arama motorları adres telefon bilgisi üretimi üreticileri firma firma ara
Sitemap