Ticaret Rehberi (Yeni) | Turkfirmafirmanızı ekleyin. | 2İlan Ücretsiz İlan Ekle

Bu Kategoriye Firma Ekleyin

Top > Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları  

Firmalar
Sırala :
1. Tamtaş MakinaShirink Makinaları Dolum Makinaları, Dikey Paketleme Makinaları
Kategori:   Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları
Ambalaj Sanayi > Ambalaj Malzemeleri
Ambalaj Sanayi > Ambalajlama ve Paketleme

Kayıt Tarihi: Mar 21, 2007 Hit: 15 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
Hot
  Görüşler Oylamalar Google PR

2. FETİH AMBALAJ MAKİNA SANAYİAmbalaj makinaları shrink makinası torba ağzı kapama makinaları ve paketleme makinaları imalt satışı
Kategori:   Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları
Ambalaj Sanayi > Ambalajlama ve Paketleme
Ambalaj Sanayi > Gıda Ambalajı

Kayıt Tarihi: May 7, 2007 Hit: 7 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

3. ATASOY GROUPatasoy inşaaat grubu 30 yıllık operatörlük deneyimi ve 1995 yılından beri uzmanlaşmış genç dinamik mühendis ve teknik kadrosu ile özdeşleşmiştir.
Kategori:   Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları
İnşaat ve Dekorasyon > İnşaat Malzemeleri
Ambalaj Sanayi > Gıda Ambalajı

Kayıt Tarihi: Jun 17, 2009 Hit: 3 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

4. Yakar Ambalaj Galoş MakineleriYakar Ambalaj olarak galoş makineleri kurulumu yapmaktayız. Siz de eğer galoş sektöründe iş yapmak istiyorsanızmakine satış ve kurulum aşamasında sizlere destek olabiliriz.Günümüzde hijyen sağlamaya yönelik ihtiyaçların artması beraberinde hijyenik ürünleri ön plana çıkarmaktadır. Özellikle Hastaneler,İmalathaneler, Fabrikalar, İlaç İmalathaneleri, Kimyasal Ortamlar, Diş Klinikleri, Laboratuarlar, Muayenehaneler, Spor Salonları, Oteller, Okullar vb. ortamlarda kullanılmak amacıyla galoş ürünlerine olan ihtiyaç artmış ve üretim kapasiteleri yükselişe geçmiştir.Firmamız galoş imalatı yapmak isteyen girişimcilere bu konuda hizmet vermekte ve onların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.Siz de galoş imalatı ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kategori:   Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları

Kayıt Tarihi: Jun 27, 2009 Hit: 1 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

5. zirve metal laminasyonfirmamız 1980 yılında kurulmuş olup hidrolik,mekanik,pnömatik,ve özel uygulamalı makineler üretmektedir.
Kategori:   Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları
Ambalaj Sanayi > Gıda Ambalajı
Ambalaj Sanayi > Kağıt ve Kutu Ambalaj

Kayıt Tarihi: Dec 25, 2009 Hit: 0 Popülerlik: 5.00 Oy: 2
Top Rated
  Görüşler Oylamalar Google PR

6. zirve metal laminasyon1980 yılında kurulduk.hidrolik,mekanik,pnömatik,özel tasarım makina imalatı.tasarım,proje,uygulama,mühendislik,hizmetleri
Kategori:   Ambalaj Sanayi
Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları
Ambalaj Sanayi > Ambalajlama ve Paketleme

Kayıt Tarihi: Jan 2, 2010 Hit: 0 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

7. salihogulları makinaSALİHOĞULLARI MAKİNA 2000 yılında Karaman Yeni Sanayi Sitesi'nde kurulup, Halen Makine ve Otomasyon sektöründe önde gelen firmalardandır. Firmamız, gıda sektörüne makineler üretmek amacıyla kurulmuştur. Üretimimiz arasında Bisküvi Tesisi, Çikolata, Gofret ve KOLİ BANTLAMA makinesi yapmaktayız.
Kategori:   Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları
Makina Sanayi > Gıda Makinaları

Kayıt Tarihi: Jan 2, 2010 Hit: 0 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

8. Evden Eve Nakliyat-Eyüpoğlu Nakliyat 0216 388 67 23Eyüpoğlu olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma , şehirler arası taşıma, askılı textil taşıma , ev eşyası depolama , fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız.
Kategori:   Ambalaj Sanayi > Ambalajlama ve Paketleme
Basın ve Yayın
Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları

Kayıt Tarihi: Jan 5, 2010 Hit: 0 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

9. koli çemberleme makinesi ve plastik ambaPOLYESTER Pet çember Ambalaj Bülent Keskin 0533 810 50 57 direk satış Olarak kendi PoliPropilen ambalaj çemberini de üretmektedir. Polyester Pet Çember konusunda hizmet vermekteyiz. Ürün yelpazemizdeki Tüm üretim aşamalarımızda son teknoloji kullanılırız. Firmamızın Şu anda İmal Ettiği ve Yardımda Bulunabileceğimiz Malzemelerinden Bazıları; polypropylene Plastik Ambalaj Çemberi, Yarı otomatik çemberleme makineleri tamir satış servis bakımı, plastik koli Şerit, şeritleme Makinesi, çemberleme makinesi, çember makinesi, koli paketleme makinesi, yarı otomatik. Çember makinesi, otomatik çember makinesi, Koli Bağlama Makinesi, Akülü ve mekanik çemberleme makineleri, Polyester pet Çember, Plastik Çember, Metal Çember Makineleri, Havali Çemberleme Makineleri, Havalı (Pneumatik); Yeşil Polyester Çemberleme Makineleri, Şarjlı ve Havalı Çemberleme makinesi, Elektrikli Çemberleme makinesi, Siyah Süper bant, 12 mm siyah şerit, Pres Çemberi, Friksiyon Kaynatma Sistemi, Pres Tokası, Ambalaj İpi, Beyaz Süper bant, Bukle polyester tokası, Tüm Ambalaj Çeşitleri, Palet Çemberi, Yeşil Polyester Germe makinesi, çember, pet, pp, PoliPropilen çember, ambalaj, Plastik ambalaj tokası, ambalaj şeridi, ambalaj makineleri, www.polyesterpetcember.com Plastik köşebent, Kuşak Makinesi çemberi, strap, plastic strap, polyester strap, Aparatları- Germe Aparatları Çember Kayış Aparatları - Polyester Kord Aparatları - Akülü Pet PP Aparatları - Elektrikli Pet PP Aparatları - Çelik Çember Kayışları - Condstrap Polyester Kordlar – PoliPropilen - Polyester Ekstrüzyon, Çember Kayış Aksesuarları- Tokalar- Palet Cetveli- Taşıma Aparatları, Sabitleme Sistemleri - Sabitleme Kayışları - Sabitleme Kayışları Aksesuarları Hava Yastıkları ve Hava Tabancaları Shrink Tabancaları, Palet Çemberleme Aparatı Hatlı Makineler Palet Streçleme Makineleri, Koli Bantlama Makineleri polypropylene strap, 8 mm orijinal çember, packaging, steel band, kuşak makinesi, sarı köşe koruyucu, endüstriyel ambalaj, manuel çemberleme makineleri, havalı çemberleme makineleri, Komposit çemberler germe makineleri, sepet çemberi, polyester gerdirme makineleri, Para Çemberleme Makinesi, 13 mm buckles polyester tokası ve 16 mm buckles polyester tokası, spiral yaylı tel tokalar Madeni klips, www.polyesterpetcember.com strap bant, şerit, ambalaj şeridi, Dylastik PP Çember, pet, pp, PoliPropilen çember, çember germe ve sıkma, plastik şerit taşıma arabası, otomatik şerit, otomatik çember, Metal ambalaj Tokası, Çember Tokaları, ambalaj şeridi, Plastik çember , Plastik Çember Germe Aparatı, Plastik Çemberleme Tokası, Plastik ve Karton Uzun Köşebent, PVC Küçük Köşebent, Makineler
- Yarı Otomatik Çemberleme Makinesi
- Tam Otomatik Çemberleme Makinesi
- Şarjlı Çemberleme Makinesi
- El Tipi Tam Otomatik Şarjlı Çemberleme Makinesi
- Plastik Çemberleme Arabası
- El Tipi Tokalı Çemberleme Makinesi
- Madeni Çember Tokası
12mm orijinal çember, Çember Tokaları, ambalaj şeridi, ambalaj makineleri, Kuşak makinesi, Plastik Kuşak, Plastik koruma çemberi,çemberleme makineleri, Bukle Toka, PP pet germe makineleri, pet çember , koli bantlama makineleri, 5mm orijinal çember, 5 mm, 6 mm Çember , 8 mm Çember, 10 mm Çember , 12 mm siyah ve beyaz Çember , 14 mm, plastik çember, Çemberleme sistemleri, lifli çember, Polyester Çemberler Lifli Komposit Çemberler, PoliPropilen Çemberler, Şarjlı Çember makineleri, Havalı Çember makineleri, Manüel Çember makineleri, Çelik Çember makineleri, , kenetlemeli Çelik Çember makineleri, Yarı Otomatik Çember, Tam Otomatik Çember yeşil çember Komposit çember toka fosfatlı toka galvanizli toka germe makinesi, Komposit çember taşıma arabası,siyah beyaz PoliPropilen çemberler ve daha birçok ürün için bağlama makinesi. Müşterilerimize, kalite, fiyat ve ürün dağıtımı dâhil olmak üzere her açıdan, tüm rakiplerimizden daha iyi hizmet vermeyi hedefleriz. Elinizde olan Koli Çemberleme makineleri, İp, Koli Bağlama, Bağlama Çemberi, Bağlama İpi Şeritleme Makinesi, Bağlama Makinesi Bağlama Makinesi Paketleme, Koli çemberleme makineleri satış servis - her ebat makine çemberi orijinal çember, ithal ambalaj çemberi, ambalaj çember, paketleme Çemberi, Yarı otomatik çember makinesi,yeşil pet polyester çember,makine, açık ve kapalı kasa makine, çelik Ambalaj tokası, polyester çember makinesi,polyester germe makinesi,polyester çember taşıma arabası,polyester çember tokası, kompozit çember makinesi, kompozit çember taşıma arabası, kompozit çember tokası,polipropilen çember, polipropilen çember makinesi, polipropilen çember taşıma arabası, polipropilen çember tokası, çember makinesi, çember germe makinesi, şeritleme makinesi, tokalama makinesi, 8mm,10mm,12mm,16mm, plastik ambalaj çemberleri,spiral tel toka,bukle toka,çember tokası,tel toka,klips,yarı otomatik koli çemberleme makinesi,yarı otomatik çember makinesi,tam otomatik çember makinesi,tam otomatik çember gerdirme makinesi,beyaz plastik çember,siyah plastik çember,lifli kompozit çember,tekstil tipi çember taşıma arabası,karton köşebent, metal plastik sanayi, plastik çember toka, ebatlarda ve renk çember imalatımız vardır. Toptan ve perakende satışımız vardır. 8 mm İthal çember, KOLİ ÇEMBERLEME; PALET ÇEMBERLEME; MEVCUT ÇEMBERLEME MAKİNELERİNİZİN TAMİR BAKIMI YAPILIR. YEDEK PARÇALARI TEMİN EDİLİR. MAKİNELERE ZARAR VERMEYECEK HER EBAT ÇEMBER BULUNUR. Paketlemelerinize çözüm getirebileceğimiz başlıca ürünlerimiz :Yarı otomatik koli çemberleme makineleri Otomatik koli çemberleme makineleri Tokalı ve kelepçeli çemberleme makineleri Polyester çember, Şarjlı palet çemberleme makineleri Havalı çelik çember makineleri Havalı polyester çember makineleri Kompozit çember lifli çember ve makineleri 5 mm den 16 mm ye kadar her renk ve ebatta "PLASTİK AMBALAJ ÇEMBERİ İMALATIMIZ" ve satışımız mevcuttur.
Çemberleme makinelerinin bakımlarını garantili olarak servis sağlamakta ve Yedek Parçaları Temin Edilir. Türkiye genelinde Bayi ağımız mevcuttur.ANINDA SATIŞ VE DESTEK İÇİN --- 7 x 24 saat bulentkeskin7hotmail.com
Gsm: 0533 810 50 57

PLASTİK ÇEMBER AMBALAJ SAN. LTD.ŞTİ Bülent KESKİN
Rami Kışla Cad. 3. Emin taş San Sitesi No:1/24 Gsm: 0533 810 50 57
Topçular/Rami İSTANBUL
Tel 1: 0 212 501 39 50
Tel 2: 0 212 501 39 51
Tel 3: 0 212 674 86 58
Faks: 0 212 674 86 59 www.polyesterpetcember.com
bulentkeskin7
Kategori:   Ambalaj Sanayi > Ambalajlama ve Paketleme
Ambalaj Sanayi > Plastik Ambalaj
Ambalaj Sanayi > Ambalaj Makinaları

Kayıt Tarihi: Jan 9, 2010 Hit: 0 Popülerlik: 0.00 Oy: 0
  Görüşler Oylamalar Google PR

Kategori Seç:Ana Sayfa      Yeni Firmalar      Sıralamalar      En Çok Oylanan      Gold Üyeler      Kayıt Güncelle      Firma Ekle
Copyright © 2008 Turkfirma.info.Firma ekle firma ekleme sitesi firmaların listesi firma rehberi firmalar istanbul firmaları firma bul firma ara firma dizini Tüm hakları Saklıdır.. Powered by Bebishim
Valid XHTML 1.0 Transitional   Valid CSS
Firma ekle firma ekleme sitesi firmaların listesi firma rehberi firmalar istanbul firmaları firma bul firma ara firma dizini telefon rehberi ücretsiz firma tanıtma firma ekleme google arama motorlarına kayıt pagerank 4 pr site link ekle link değişim ücretsiz reklam ver site tanıtımı firmaların listeleri Firma rehberi firma ekle firmaların listesi adresi telefonu üreticileri firmalar firma rehberi ücretsiz link değişim arama motorları adres telefon bilgisi üretimi üreticileri firma firma ara
Sitemap